Реставрація вікон

Реставрація дерев`яного вікна - це повний ремонт, заміна всіх необхідних дерев`яних частин , шпаклювання та відновлення лакофарбового покриття. Після професійної реставрації нашими майстрами, будь-яке, навіть саме запущене дерев`яне вікно буде виглядати як нове.
Останнім часом, завдяки старанням виробників пластикових вікон, серед львів`ян стала поширена думка про те, що пластикові вікна зі склопакетами набагато кращі, ніж дерев`яні вікна. Але насправді, добре відремонтовані, відновлені та захищені від променів ультрафіолету дерев`яні вікна служать і виглядають набагато краще ніж ПВХ конструкції. Також зараз часто потребують реставрації вікна з євробрусу.

Реставрацію дерев`яних вікон можна зробити самостійно, якщо ви відчуваєте в собі сили, маєте в своєму розпорядженні достатню кількість вільного часу, якісні матеріали, а головне - знання, впевнені, що врахуєте всі нюанси. Перш, ніж приступити до роботи, необхідно провести повноцінну діагностику стану вікна, як правило, оновити фарбування - це лише косметичний захід, а для повноцінного відновлення вікна необхідно зробити діагностику стану деревини, відчистити від старого лакофарбового покриття до голого дерева,пошпаклювати та прогрунтувати раму, полакувати або пофарбувати , зробити ідеально рівне покриття і звичайно ж важливе в нашому кліматі захист від ультрафіолетового проміння.Тому, мабуть, простіше звернутися до допомоги професіоналів, які не один рік займаються реставрацією дерев`яних вікон.
Порядок робіт з реставрації вікна

Розглянемо основні етапи відновлення дерев`яного вікна коротко:

  • В першу чергу з вікна видаляється старе лакофарбове покриття. Видалення проводиться за допомогою спеціального хімреактива шліфмашинки.
  • Проводиться шпаклівка відколів і нерівностей рам.
  • Всі поверхні під фарбування грунтуються.
  • Проводиться лакування та фарбування професійними матеріалами в чотири шари за допомогою полівізатора.

Реставрація вікон Львів

Отже, в першу чергу необхідно оцінити фронт робіт. Зазвичай неозброєним поглядом видно, наскільки міцні рами, чи достатньо буде покрити їх новим шаром фарби або необхідно замінити частину дерев`яної конструкції. Потрібно зрозуміти, чи можна самостійно вистругати необхідні елементи з дерева. Саме на цьому етапі більшість клієнтів приймає рішення, чи можна оновити віконця своїми силами або краще замовити послуги реставрації вікон. У будь-якому випадку потрібно бути готовим до того, що непрофесійна оцінка майбутньої роботи може спричинити до псування і подорожчання, тому ми ще раз настійно радимо звертатися за кваліфікованою допомогою в реставрації дерев`яних вікон.

Після того як стає зрозуміло, який обсяг робіт чекає попереду, потрібно приступати до ремонту або реставрації віконних рам. Грубо кажучи, це схожі процеси, однак вони мають на увазі різну ступінь глибини відновлення. Реставрація вікон необхідна у випадках, коли не потрібно заміна значної частини конструкції, а лише відновлення презентабельного зовнішнього вигляду віконця, тобто в цьому випадку потрібно зняти старий шар лакофарбового покриття, вирівняти поверхні, поставити новий ущільнювач і захистити від ультрафіолетового проміння. Ми рекомендуємо професійні матеріали провідних фірм, таких як Remmers,Sayerlack, Gori,Ica.

Ремонт вікон потрібно в більш серйозних випадках, коли функціональне призначення не виконується: з вікон дме, вони погано закриваються, з`являються тріщини в рамі або в склі. Тут важливо послідовно усунути всі дефекти, використовуючи якісні матеріали. Слід врахувати, що частина ремонтних робіт передбачає наявність досвіду, наприклад, деревину легко пошкодити, тому ремонт і реставрацію дерев`яних вікон краще довірити професіоналам.

Демонтаж вікон для реставрації

Усі рухомі частини вікна(створки та форточки) демонтуються та реставруються у горизонтальному положенні.Рами та глухі вікна реставруються у вертикальному положенні захищаючи відкоси та скло спеціальною плівкою.

Реставрація вікна або заміна?

Компанії, які займаються виключно встановленням пластикових вікон, завжди будуть агітувати за повну заміну старого вікна на нове ПВХ чи євробрус. Мовляв, це простіше, дешевше і сучасніше. Однак на кожен такий довід можна привести контраргумент. Реставрацію вікна в більшості випадків зробити простіше, ніж поставити нове. Для цього не потрібно розносити весь віконний проріз, робота здійснюється з тим вікном, що вже поставлено, можуть лише знадобитися заміни елементів рами, фурнітури. У випадку з євробрусом, його заміна по ціні буде значно вища в більшості випадків.

Ціна реставрації вікна переважно нижче, ніж установка нового пластикового вікна. Що стосується сучасності, то це найчастіше питання моди. Так, пластикові вікна сприймалися як елемент євроремонту за часів, коли не було прийнято реставрувати старі дерев`яні вікна. Однак зараз технології дозволяють відновити старе вікно без втрати його експлуатаційних характеристик і без шкоди зовнішньому вигляду. Замовивши реставрацію вікна, ви отримуєте красиве, чисте, акуратно виконане вікно, яке по своїх екологічних властивостях перевершує пластикові. Так що залиште всі сумніви з приводу доцільності реставрації вікна - по співвідношенню ціна / якість результат вас задовольнить на багато років.

Реставрація дерев`яних вікон - один з основних напрямків нашої компанії, тому ми особливу увагу приділяємо всьому процесу: від підбору співробітників до якості останнього гвинтика. Наші майстри є професіоналами у своїй галузі, вони знають всі особливості та нюанси своєї справи. Також ми працюємо тільки з перевіреними матеріалами та зарекомендували себе постачальниками. Все це в сукупності з бездоганним сервісом дозволяє нам надавати послуги з реставрації вікон на вищому рівні

Ваш номер телефону: