Реставрація шкіряних виробів

У компанії «Майстерня Яремчука» Ви не тільки недорого відреставруєте оббивку диванів, крісел або стільців, але також отримаєте всі необхідні супутні послуги з ремонту шкіряних меблів на дому в майстерні.

  1. Досвідчені майстри підберуть оббивку за кольором і типом ваших меблів. За бажанням залишаємо старий відтінок або допомагаємо знайти матеріал іншого потрібного кольору.
  2. Після вибору матеріалу акуратно знімаємо стару оббивку і при відсутності інших видимих дефектів натягуємо на каркас заздалегідь підготовлене нове покриття зі шкіри.
  3. Якщо у меблів передбачені трансформуючі або будь-які інші механізми, ми перевіряємо коректність їх роботи. При необхідності ремонтуємо або повністю замінюємо пошкоджені запчастини, усуваємо заїдання і скрипи.
  4. Перед фінальною перетяжкою також визначаємо ступінь зношеності наповнювача. Рекомендуємо замінити матеріал, якщо його ресурс витрачено більш ніж на 50-60%.

Відновлення шкіряних меблів

Якщо часу на самостійне відновлення (можливо після подряпин кішок) меблів немає, то скориставшись послугами нашої майстерні, Ви не тільки вирішите питання створення неповторного затишку у Вашій оселі, а й заощадите нерви. Наші фахівці можуть зробити його вдома рідкою шкірою. Як всі знають - будь-які вироби з шкіри - це завжди дуже достойний вид і якість. Але з роками з`являються потертості і порізи, які так негарно виглядають на дорогому виробі. Наша фірма вже більше 7 років займається оновленням і ремонтом меблевих виробів і ми раді, що можемо бути настільки корисні в цій справі.

Використання якісних матеріалів і турбота про гроші своїх клієнтів - це наше кредо. Бо часом не обов`язково проводити дорогий ремонт, досить (як варіант) професійно скористатися рідкої шкірою і реставрація обійдеться в рази дешевше.

Ремонт меблів у Львові може обійтися Вам в досить солідні гроші якщо підійти до цього питання поверхово. Ми постійно моніторимо ринок даної послуги і можемо сказати, що невеликих компаній одноденок і приватних майстрів стає з часом все більше. Остерігайтеся низьких цін і перевіряйте, щоб у фірми було портфоліо, а при замовленні - з Вами укладався договір і прописувалися гарантії. Також звертайте увагу на наявність договору на послуги.

Ваш номер телефону: