Реставрація меблів та виробів з дерева

Кваліфіковані майстри з великим досвідом реставрації старовинних та сучасних меблів здатні виконати реставраційні роботи будь-якого рівня складності. Майстри з реставрації старовинних меблів цінувалися у всі часи, особливо зараз, коли старовинні м`які меблі не тільки демонструють хороший смак власника і підкреслює його статус, але є, свого роду, інвестицією, оскільки все старовинне при належному догляді і своєчасному ремонті стає все ціннішим.

Етапи реставрації меблів

Реставрація старих меблів включає в себе декілька етапів. Перш за все, фахівець повинен оцінити стан меблів, виявити всі завдані пошкодження, так як для старовинних меблів характерна наявність безлічі дрібних елементів, деталей і рельєфних поверхонь. Звичайно, можна і зробити ремонт старих меблів самостійно, але в такому випадку, Ви повинні розуміти, що без спеціальних вмінь і секретів реставрації, зовнішній вигляд меблів не покращиться.

Реставрація дерев`яних меблів

Реставрація дерев`яних меблів має на увазі під собою збереження оригінального каркаса виробу. Як правило, роботи з реставрації дерев`яних меблів включають в себе видалення старого покриття, відновлення поверхні (усунення сколів, подряпин, потертостей), виготовлення втрачених фрагментів меблів.

Реставрація старовинних меблів

Наші Майстри здійснюють реставрацію дерев`яних і м`яких меблів (відновлення втрат, заміна лакофарбового покриття, столярні роботи, оббивка і перетяжка меблів). Реставрація старовинних меблів, яка повертає їм первозданний вигляд, виконується фахівцем тільки вручну і з дотриманням оригінальних технологій. Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, високу якість послуг, що надаються, оптимальні ціни, гарантію на всі види виконаних робіт.

Реставрація старовинних меблів - складна, кропітка праця, що вимагає глибоких знань.

Остерегайтесь «майстрів», які обіцяють золоті гори за малі гроші, старовинна річ після рук таких «фахівців» ризикує опинитися на звалищі, або в кращому випадку, буде потрібно повторне звернення за допомогою до професіоналів. Звернувшись до професійних реставраторів нашої компанії, Ви отримаєте відновлену шафу, буфет, стіл, крісло, стілець або меблевий гарнітур в тому стані, який дозволить використовувати меблі за призначенням, або в якості декоративного елемента інтер`єру.

До того ж антикварні старовинні меблі, в порівнянні із сучасними - живі. Вона ввібрала енергетику століть, протягом яких нею користувалися люди, можливо, що вирішували долі своїх сучасників ...

Ваш номер телефону: