Реставрація дверей

У нашій компанії "Майстерня Яремчука" Вами може бути замовлена якісна реставрація дерев`яних дверей (тільки з масиву дерева) в столярній майстерні або косметичний їх ремонт, вироблений нашим фахівцем у Вас на дому. У разі неможливості реставраційних і ремонтних робіт або якщо Вам старі двері просто набридли, нашим столяром буде запропонована професійна установка нових міжкімнатних або вхідних дверей з необхідною підготовкою дверних прорізів. Також можемо замінити тільки фурнітуру або окремі її елементи (петлі, ручки, засувки). Установка нових замків в дерев`яні міжкімнатні або металеві вхідні двері, ремонт, розтин і заміна старих виконується майстром зі стажем, що спеціалізуються тільки на цій послузі. Установка замків без додаткових робіт, її ціна, поради щодо вибору замку і про те, як викликати майстра читайте далі.

Етапи реставрації дверей

Будь-які надомні ремонтні або складні реставраційні роботи в майстерні завжди починаються з первинного огляду майстром Ваших дверей. З метою економії нашого часу і щоб не створювати незручностей Вам, наполегливо рекомендуємо зробити фотографії проблемних місць всіх дверей і загальні їх фото та відправити на емейл. За фото ми зможемо дати первинну оцінку вартості робіт, що часто виключає непотрібні роз`їзди по місту. А замовник для себе вирішить важливе питання доцільності ремонту, так як бувають випадки, коли простіше і дешевше купити нові двері. Якщо фотографій мало виявиться, Ви зможете викликати майстра на огляд та проконсультуватися з професійним столяром.

Реставрація вхідних і міжкімнатних дерев`яних дверей в майстерні у Львові

Реставраційні роботи проводяться в обладнаній столярними верстатами, інструментами, іншими пристосуваннями. Фарбування або якісне лакування дверей, меблів, вікон виконується в примусово вентильованій сушильній камері, де підтримується особлива чистота приміщення і повітря, щоб уникнути осідання на свіжо забарвлену поверхню непотрібної суспензії. Наш майстер оглядає Ваші двері, складає кошторис на роботи і матеріали згідно з Вашими побажаннями. Нашою машиною з вантажниками вивеземо і привеземо готові двері, вікна або меблі.

Процес реставрації (оновлення покриття і відновлення цілісності зовнішнього вигляду дерев`яної основи) старих дерев`яних дверей складний, вимагає витрат часу і досить трудомісткий. Насамперед проводиться повне зняття фарби з дверей методом відпалу будівельним феном при температурі не нижче 400 градусів. Разом з фарбою майстер знімає стару шпаклівку, видаляє цвяхи, скоби та інші сторонні предмети. Слід відділити дерев`яні частини, які неможливо прикріпити до місця, закрити всі отвори, вклеїти дерев`яні вставки на місця від старих ручок, замків і гнилих ділянок.

Різьблені і фільончасті двері часто отримують в процесі експлуатації сильні механічні пошкодження, які неможливо відреставрувати. Майстру доводиться підбирати потрібну деревину або шпон схожого малюнка дерева, купувати фігурні фрези і виготовляти вручну втрачені деталі і декоративні елементи. Далі здійснюється операція первинного шліфування дверей наждаковими паперами різної зернистості, знепилювання і знежирення поверхонь. Наступним етапом виконується шпаклівка відколів і тріщин з подальшим фінішним шліфуванням (друге ошкурювання). Якщо планується фарбування, то шпаклівка для дерева використовується будь-якого кольору. Якщо Ви двері зібралися лакувати, то шпаклювальний матеріал підбирається в тон.

Ваш номер телефону: