Послуги фрезерного станка ЧПУ

Послуги фрезерування на верстатах з ЧПУ користуються стабільно високим попитом з боку українських рекламних агентств, рекламно-виробничих і будівельних компаній, меблевих виробництв і промислових дизайнерів.

Фрезерування на верстатах з ЧПУ все більше витісняє ручне фрезерування. Числове програмне забезпечення дозволяє вивести на абсолютно новий рівень якість продукції, складність геометрії деталей і швидкість виготовлення. Фрезерування на верстатах з ЧПУ коштує недорого, послуги надаються швидко, макети для фрезерування може підготувати клієнт з будь-яким рівнем підготовки.

Замовити послуги фрезерування на верстатах з ЧПУ у нас набагато дешевше і простіше, ніж орендувати власне приміщення, закуповувати верстати і наймати штат кваліфікованих співробітників. Додатковий аргумент замовити послуги фрезерування на верстатах з ЧПУ у нас - наші ціни. У той час, коли більшість виробництв і сервісних компаній піднімають розцінки, ми зафіксували їх на докризовому рівні!

Послуги фрезерування на верстатах з ЧПУ

Наша компанія професійний гравець на ринку послуг ЧПУ. З переважною більшістю клієнтів ми працюємо на умовах аутсорсингу. Це означає, що наші клієнти скорочують витрати бізнесу за рахунок скорочення непрофільних технологічних операцій і повністю передають їх нам. Завдяки вузькій спеціалізації ми оптимізували виробничий цикл, налагодили тісні зв`язки з постачальниками матеріалів і різального інструменту, у нас постійні контракти на вивіз промислових відходів. У нас працюють досвідчені професіонали, які знають свою справу, що називається «в темі».

Що ми фрезеруєм

Ми фрезеруєм практично всі існуючі листові матеріали - дерево і похідні матеріали (фанера, меблевий щит, МДФ, ДСП, ОСП і ін.), Пластики (ПВХ, полістирол, оргскло, полікарбонат і ін.), Алюмінієві композити та інші матеріали. Якщо перед вами стоїть завдання виконати фрезерування інших матеріалів - телефонуйте! Єдиний виняток - чорні метали.

Ваш номер телефону: